Skip to main content

Opinie pacjentek

“Dziękuję każdego dnia, że trafiłam w ręce doktora. Nie poznałam nigdy w życiu lekarza z takim powołaniem, oddaniem pasją, ale też ogromnym sercem do pacjenta. Doktor jest wielkim przykładem dla innych. Dziękujemy.”

Ja jestem kolejną dozgonnie wdzięczną Pana pacjentka. Zachorowałam na endometriozę i zmagałam się z bólami odbierającymi radość życia, dzięki opiece Pana Doktora donosiłam ciężka i niełatwą ciążę i urodziłam wspaniałego Syna. To dzięki Pana opiece ten cudowny chłopak jest z nami. Kilka lat potem uwolnił mnie Pan od bólu i cierpienia i dlatego zawsze będę mieć do Pana Panie Doktorze ogromną wdzięczność i szacunek. Z całego serca dziękuję razem z całą moją rodzinką."

“To dzięki Panu po latach szukania przyczyny mojego samopoczucia dowiedziałam się co mi dolega. To był dla mnie przełomowy moment. Jestem niezmiernie wdzięczna i dziękuję za ogromną wiedzę, empatyczne podejście, zaangażowanie, za to wszystko co razem z kolegami robi Pan Dr dla wszystkich kobiet cierpiących na endometriozę."

“Dziękuję Doktorze za diagnozę, której długo szukałam, poprawienie komfortu życia,  uratowanie płodności, szanse na zostanie mamą dwóch wspaniałych chłopców. Dziękuje też za to poczucie bezpieczeństwa, poprzez świadomość, że Pana zespół jest zawsze w gotowości by pomagać endokobietom. "

“Panie Doktorze dziękuje za Pana Wielkie serce i poświęcenie dla nas pacjentek oraz za determinacje w pogramianiu endometriozy."

    Źródło: Instagram dr_karmowski.official