Skip to main content

Wizja

W ciągu 10 lat chcę stworzyć najlepszą w Europie medyczną sieć ośrodków kliniczno-badawczo- referencyjnych leczenia i diagnostyki endometriozy. Jako ekspert wraz ze swoim zespołem najwyższej kasy specjalistów będę skutecznie diagnozować i kompleksowo leczyć kobiety cierpiące na endometriozę oraz stworzę przestrzeń na empatię i zrozumienie ich bólu i cierpienia.

Zapewnię przyszłym lekarzom, chcącym leczyć endometriozę   dostęp do najlepszej wiedzy eksperckiej oraz najnowszych technologii w zakresie metod diagnostyki i leczenia. Chcę dzielić się z nimi swoją wiedzą i doświadczeniem, aby przyszłe pokolenia mogły skorzystać z tego dorobku.

Odnajdę przyczynę powstawania endometriozy dzięki prowadzeniu na szeroką skalę badań naukowych, aby uwolnić na zawsze wszystkie kobiety od tej choroby, aby mogły cieszyć się zdrowiem i życiem bez bólu.

Misja

Moją misją jest przywrócenie zdrowia kobietom chorym na endometriozę, aby żyły bez bólu, dzięki najskuteczniejszej, krótko trwającej diagnostyce i stosowaniu najnowocześniejszych metodom leczenia endometriozy. Chcę wspierać kobiety ze zrozumieniem i empatią na każdym etapie przechodzenia przez proces chorobowy i otoczyć je holistyczną opieką ekspercką. Jako pogromca endometriozy chcę walczyć z nią do końca, aby odnaleźć jej przyczynę i ostatecznie wygrać tę krucjatę. Moim celem jest budowanie świadomości na temat endometriozy, aby w konsekwencji żadna z kobiet nie cierpiała i wiedziała, że jest możliwe życie bez bólu. Chcę również wspierać, edukować lekarzy i całe środowisko medyczne, dzielić się z nimi wiedzą ekspercką na temat procesu diagnostyki i leczenia endometriozy. Chcę stworzyć multidyscyplinarne miejsce na rozwój badań naukowych dotyczących przyczyn endometriozy, zaprosić do współpracy najlepszych specjalistów i wspólnie z nimi zmienić przyszłość medycyny.
dr n. med. Mikołaj Karmowski

Wartości

Skuteczność Leczenia

Koncentruje całą swoją prace zawodową na osiągnięciu celu jakim jest postawienie trafnej diagnozy i skuteczne leczenie kobiet cierpiących na endometriozę.

Empatia

Staram się rozumieć kobiety cierpiące na endometriozę, wspieram je w drodze do wyzdrowienia i pomagam im przejść proces leczenia i dojścia do życia bez bólu.

Edukowanie

Chce dzielić się swoja wiedzą ekspercką z innymi lekarzami i przyczynić się do rozwoju polskiej medycyny w zakresie leczenia i diagnozowania endometriozy.

Rozwój

Każdego dnia zdobywam nową wiedzę i doświadczenie, podnoszę swoje kwalifikacje i kompetencje, jestem w ciągłym procesie uczenia, dzięki temu poznaje nowe horyzonty medycyny, wchodzę na kolejne poziomy walki z endometriozą i mogę swoją wiedzę wykorzystywać w praktyce lekarskiej.

Centrum Leczenia Endometriozy - Specjalista leczenia endometriozy dr Karmowski